1. Üldtingimused

1.1. Käesolevad ostutingimused kehtivad ostu-müügilepingule (edaspidi Leping), mis on sõlmitud Larita e-poes veebiaadressil www.larita.eu (edaspidi E-pood) kaupa tellinud Kliendi (edaspidi Klient) ja e-poodi haldava ettevõtte OK Tooks OÜ (edaspidi Müüja) vahel.

Lisaks, lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest.

1.2. Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks ning Klient kinnitab, et on käesolevate tingimustega tutvunud ja nõus järgmiste toimingute sooritamisel:

a) „Maksa“ nupule vajutamisel ja ostu eest tasumisel pangalingi kaudu või

b) tellimuse vormistamisel e-poes ja selle alusel kauba eest tasumisel.

1.3. Müüjal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus Kliendile sellest teatada. Muudetud tingimused kehtivad kõikidele ostudele, mis on sooritatud peale tingimuste muutmist.

1.4. Ostu sooritamisel Klient kohustub esitama tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Müüja ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.  1. Hinnad

2.1. Kõikide e-poes olevate toodete baashinnad on arvestatud eurodes.

2.2. Tootehinnad e-poes on ühe tooteühiku kohta ning sisaldavad käibemaksu.

2.3. Müüjal on õigus igal ajal muuta kehtivaid hindu.

2.4. Kui Müüja on e-poes muutnud hindu peale kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.  1. Postikulu ja kohaletoimetamine

3.1. Ostusumma 30.- € puhul on kauba kohaletoimetamine Eesti Vabariigi piires pakiautomaati tasuta.

3.2. Kui ostusumma on alla 30.- €, kättetoimetamise kulud kannab Klient:

* Omniva või SmartPOST pakiautomaat – 2.90 € Eesti piires

* Kullerteenus – 4.90 € Eesti piires

3.3. Tellitud kaup saadetakse välja 2 tööpäeva jooksul peale raha laekumist Müüja pangaarvele.

3.5. Kui Klient soovib kaupa tellida väljapoole Eestit, tuleb transpordi maksumuse osas Müüjaga eraldi kokku leppida.  1. Kauba eest tasumine

4.1. Kauba eest saab tasuda otse e-poest pangalingi kaudu või panga ülekandega tellimuse/ettemaksuarve alusel.

4.2. Valides “Ettemaksuarve”, saabub Kliendi e-posti aadressile tellimuse kinnitus ja ettemaksuarve. Maksmisele kuuluv summa tuleb 100% ulatuses kandad OK Tools OÜ arveldusarvele 2 tööpäeva jooksul. Arve tasumisel tuleb selgitusse märkida ettemaksuarve number ja Kliendi nimi, juhul kui see erineb maksja nimest. Tellimus tühistatakse, kui ettemaksuarve ei ole tasutud 2 tööpäeva jooksul.  1. Kauba tagastamine

5.1. Kliendil on õigus sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest.

5.2. Klient ei saa tagastada kaupu, mida on muudetud vastavalt Kliendi soovidele või tellitud Kliendi soovi alusel teistelt tarnijatel.

5.3. Kauba tagastamiseks peab Klient saatma Müüjale ühemõttelise tagastamisavalduse aadressile info@larita.eu . Kaup tuleb tagastada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest Müüjale.

5.4. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud, Kliendi poolt rikutud või kahjustatud.

5.5. Kauba tagastamine toimub SmartPost või Omniva pakiautomaadi kaudu ning tagastamiskulud kannab Müüja. Juhiste saamiseks tuleb võtta ühendust Müüjaga telefoni või e-maili teel.

5.6. Müüja kannab tagastatud kauba maksumuse ja kauba kättetoimetamiseks kulunud postikulu tagasi samale arveldusarvele, millelt Klient algselt kauba eest tasus.

5.7. Müüja tagastab raha esimesel võimalusel peale kauba tagasi jõudmist Müüjale, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.  1. Toodete saadavus

6.1. Kõik kuvatavad Tooted ei pruugi alati laos olemas olla. Väljamüüdud toodete puhul ei teki Kliendil võimalust lisada valitud toode ostukorvi. Kui siiski selline olukord esineb ning tellitud toodet ei ole laos, võetakse Kliendiga ühendust ning pakutakse järgmised variandid:

*tagastada raha esimesel võimalusel
*asendada Toode samas väärtuses Toote(tootega)
*tellida samasugune Toode laos, mis eeldab pikemat ooteaega.

6.2. Tooted võivad vähesel määral erineda piltidelt kuvatust.

6.3. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.  1. Isikuandmed ja nende kasutamine

7.1. Klient annab selge ja teadliku nõusoleku Müüjale enda isikuandmete töötlemiseks. Kliendi poolt ostu sooritamisel või konto loomisel esitatud isikuandmed on konfietnsiaalsed ning neid kasutatakse Müüa poolt müügiteenuse osutamiseks.

7.2. Müüjal on õigus saata Kliendile uudiskirju, kui Klient on selleks andnud oma nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.  1. Muud tingimused

    1. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui Müüjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.